STARTUPLAR

CONTRACT CIRCUIT

CONTACT CIRCUIT, sosyal ve iş açısından kritik temas yönetimi zorlukları için kesin bir çözümdür.; Kişilerin, Profesyonellerin ve Kurumların farklı cihaz, hesap ve/veya uygulamalara dağılmış rehber içeriklerinin, kullanıcıların kendileri tarafından oluşturulan sosyal ve/veya profesyonel bir ağ üzerinde bir araya getirilip düzenlenmesini, yedeklenmesini ve böylece tek bir uygulama üzerinden yönetilmesini sağlar.

FEEL ON

Günlük hayatta kullanılan aydınlatma sistemlerinin kullanıcıya ve çevreye duyarlı olarak çalışmasını sağlayan FeelOn;  kullanıcının belirlediği cihazları, odaya girmesiyle çalıştıran ve odadan ayrılmasıyla kapatan bu sistem, konfor ve tasarrufun yanı sıra kullanıcıya , ihtiyacı olan kullanım alışkanlıklarına dair verileri de depolar.

POINT2OFFICE

Ofislerinde paylaşabilecekleri, Toplantı odası, çalışma odası, hatta boşta duran masalarını dahi tatminkar fiyatlarla kiraya verebilirler.  Bunun için sadece, üye olup, ofislerinin fotoğraflarını yükler, fiyatını belirler, ve hemen ilanını yayınlarlar. Ofise ihtiyaçları olduğunda da kendilerine en yakın ofisleri düşük maliyetle, hızlı ve kolayca listeleyebilirler. Ödemelerini de online olarak taksitle yapabilirler.

TRACEITUP

İşletmeler her geçen gün artan paket servis pazarına rağmen, konvansiyonel yöntemlerle dağıtım operasyonlarını yönetmeye devam ediyor. Bu da operasyonda aksaklıklara sebep olup, gelir kaybına yol açıyor. Hemen Yolda yazılımıyla işletmeler tüm dağıtım operasyonunu anlık olarak yönetebiliyor ve aynı şekilde müşterilerine daha şeffaf bir deneyim yaşatabiliyor. Hemen Yolda kullanan işletmeler operasyonlarını düzeltmenin yanı sıra topladıkları iç görülerle doğru stratejik kararlar alabiliyor.

VILIKS

Viliks.com hazırladığı video formatlarını kurmuş olduğu yazılım altyapısı ile kullanıcılarına işlerine yarayan formatı dakikalar içerisinde sunmayı hedefler. Bu işlem sırasında kendi sunucularında yazılımsal altyapısını kullanır. Early stage aşıldıktan sonra sunucu sistemi bulut sunucuya çevirilerek, mevcut hizmetin daha büyük sayıda kullanıcıya daha hızlı bir biçimde sunulması planlanmaktadır.

WALKCLUB

“ Sağlığın için Adım At! ” sloganı ile yola çıkan Walk Club, kullanıcılarının outdoor adımlarını; hareket sensörü, hız, konum, veri ve daha fazlası ile göz önünde bulundurarak kendi ağında doğrular. Doğrulanan bu kullanıcı adımları yürüyüş parası olarak adlandırdığımız WM (dijital para birimimize)’ye dönüştürülür. Kazanılan WM’leri kullanıcılar uygulama içi markette kullanabilecekleri gibi bir başka kullanıcıya da satabileceklerdir.

KOMŞU PATİ

Sisteme ön değerlendirmeden geçerek kayıt olan hayvan bakıcıları ve hayvan sahipleri, karşılıklı fayda sağlayabilecekleri bu platformda hem hayvanların bakımlarını güvenebilecekleri insanlara emanet edebilirler, hem de hayvan sevgili sayesinde güzel vakit geçirirken gelir de elde edebilirler. Platformun mobil applicationına entegre geri bildirim arayüzü ile tüm süreci hem görsel, hem yazılı, hemde gps takibi ile endişeden uzak güvenli şekilde takip eden kullanıcılar tüm işlemlerden emin olabilir.

HEPİPET

Evcil hayvan sahiplerine online koruyucu veteriner hekim ataması yaparak evcil hayvanın daha bilinçli bakılmasına destek olurken, veteriner hekimlere de SaaS klinik yönetim programı sunarak süreçlerin verimliliğini sağlar. Bunun yanında fintech ödeme çözümleri sunarak dönüşümü destekler.

ZEBRAPOS

Zebrapos olarak girişimcilere farklı abonelik modellerini hayata geçirebilecekleri esnek bir altyapı sunmaktayız. Son kullanıcı tercihlerine göre özelleştirilebilen kutu modellerinden, dönemsel olarak değişen tematik kutulara değin geniş bir yelpazede abonelik otomasyonu sunmaktayız. Bu altyapıyı müşterilerimizin talep ettiği özellikler doğrultusunda geliştirmeye devam etmekteyiz. Öte yandan altyapımızı düzenli ödemelerin tahsilatlarında da kullanılabilecek şekilde dizayn ettik.

TOLKIDO

Tolkido, otizm başta olmak üzere özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların dil ve konuşma eğitimlerinde yaygın olarak kullanılan PECS ve Replikli Öğretim modellerini kullanan, görsel eğitim kartları ve çocuğun tüm yaşam alanını aile-öğretmen ses kayıtlarıyla seslendirilmesini sağlayan bir eğitim materyalidir.