MEZUN STARTUPLAR

BOOK BOOK

Book Book kullanıcılara, dijital kütüphanelerinde sadece sevdikleri kitapların istedikleri bölümlerini bulundurma imkânı sunuyor. Uygulama, aynı zamanda notlara her zaman ulaşabilme ve onları tekrar edebilme imkânı sunuyor.

HEYSTYLEIT

Heystyleit, kişisel stil danışmanlığı desteği veren mobil uygulamadır.

BONOBO

Bonobo, sosyal amaçlar için kullanılan bir tür sanal paradır. Arkadaşlarınıza veya çevrenizdeki herhangi birine bir şeyler ısmarlamanızı sağlar.

KAHVEGİBİKAHVE

Taze ve kaliteli filtre kahveyi, zahmetsizce demleyebilme kolaylığı sağlayan kahve ürünüdür.

OUTLIERS NOTEBOOK

Outliers Notebook, mobil uygulamaları ile dijitalleşen ve silinip tekrar kullanılabilen akıllı not defteridir.

PULP

Pulp, video paylaşmayı sağlayan sosyal tabanlı medya platformudur. Kullanıcıların videoları birleştirmesine olanak tanıyarak, mevcut sosyal medya servislerinin sağlayamadığı sağlıklı sosyalleşme ve iletişimi sağlamaktadır.

SPECHY

Spechy, işletmelerin tüm iletişim kanallarının tek bir yerden yönetildiği platformdur.

SUBCON

Subcon, internet erişimi olmadan internetin işlevlerini gerçekleştirebilen bir teknolojidir. Geliştirilen cihaz ve yazılım sayesinde, akıllı telefon kullanıcıları internet erişimine ihtiyaç duymadan birbiriyle mesajlaşabilir, oyun oynayabilir, haberleri takip edebilir, forum sayfalarını okuyabilir ve dosya paylaşabilirler.

VISAR

Kişilerin kodlama ya da tasarım öğrenmeye ihtiyaç duymadan, kendi artırılmış gerçeklik uygulamalarını yapabilecekleri platformdur.

LATTE

Latte, kişilerin güzellik kavramını objektif bir şekilde kavrayabileceği ve dinamik bir istatistiksel veri sunan, sosyal medya platformudur.

BİSİGORTACI.COM

Sigorta yaptırmak isteyen kişiler ile lisanlı sigortacıları buluşturan sigorta pazar yeri girişimidir.

CATCHMAN

Catchman, alışveriş merkezlerindeki mağazaların ürünlerini tüketicilere yüksek indirimlerle sunan ve artırılmış gerçeklik özelliğiyle kullanıcıların AVM’lerde gezerken hediyeler kazanabildiği, oyunlaştırma temelli mobil uygulamadır.

COMPOCKET

Compocket, elektronik laboratuvarlarında kullanılan ölçüm cihazlarını bilgisayar tabanlı ve mobil uyumlu hâle getirerek, çok daha etkili bir ölçüm deneyimi sunmayı hedefleyen bir donanım-yazılım projesidir.

FULLE GİTSİN

Fulle Gitsin, akaryakıt istasyonlarında araçtan inmeden, indirimli olarak ödeme yapabileceğiniz mobil bir uygulamadır.

NAKİTEX

Müşteriler, hâlihazırda nakit ve kredi kartı bazlı çalışan KOBİ’leri, ATM gibi kullanarak para çekme, para yatırma işlemlerini yapabilecekleri platformdur.

YOBOT

Projemiz, 3 yaş üstü çocuklara montesorri prensipleri ile algoritma kurmayı, analitik düşünmeyi ve programlamayı öğreten yapay zekalı programlanabilir eğitim robotudur.

SMART FACTORY

IOT altyapısı ile fabrikalarda bulunan tüm üretim cihazlarınızın, takip ve analiz edilmesine olanak sağlayan Saas platformudur.

ZEEG ZAG

Kodlama bilmeyen kripto para yatırımcılarının, algoritmik alım satım kuralları geliştirebildiği ve isterse bu kuralları satarak gelir oluşturabildiği yatırım yönetim platformudur.

FOSEFİ

Fosefi, Televizyon, Video On Demand ve IpTv içeriklerinin (Dizi, Film, Belgesel, Çizgi Film, Reality TV Showları vb.) yayın hakları ticaretinin, online ve global olarak yapılmasına imkân sağlayan, B2B bir pazar yeridir.

RATONİK

Topraksız tarım için çok fonksiyonlu akıllı kontrol sistemidir. Bitki yetiştirme süreçlerinde, gelişmiş sensör ağını kullanarak gerçek zamanlı ölçüm yapabilen, verileri saklayabilen, çevre birimleriyle dış hava koşullarındaki değişime enerji ekonomisini gözetecek şekilde adapte olabilen, bitkinin kök bölgesindeki isteklerine gübre ve su tasarrufu yapacak şekilde karar verebilen, tesis iklimini, bitki besinini toplam yönetim kavramı çerçevesinde stratejik olarak yöneten, yazılım ve makinelerin bütünüdür.