HAKKINDA

WORKINTON KULUÇKA MERKEZİ

Siz ortada fol yok, yumurta var dediniz, biz de sizi dinledik ve
Workinton Kuluçka Merkezi’ni açtık.

Bugüne kadar Workinton’daki coworking alanları ve hazır ofislerde,
başarı hikayelerini yazmaya çalışan startup’lar için
yepyeni bir sayfayı aralayarak, Türkiye’nin en yaygın kuluçka
merkezini hayata geçirdik.

İMKANLAR

6'lı mentor
takımlar

Doğru bilgi desteğinin önemini biliyoruz, fikrinize özel olarak oluşturulan 6’lı mentor takımında olan herkesin fikrinizin ait olduğu sektör hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmasına dikkat ediyoruz.

akademik
danışmanlar

Uzman akademik danışmanların araştırma ve geliştirme konularında teorik bilgiyi aktarmasına imkân tanırız ve bilim odaklı projelerde daha kolay finansal destek almanızı sağlarız.

 

bulut teknolojisi
desteği

Start-up’ların ihtiyaç duyduğu çoklu sunucu bağlantısı için dijital ağlar aracılığıyla online depolama hizmeti sağlarız.

çalışma alanı ve
altyapı desteği

Start-up’lar Workinton’un ergonomi, konsantrasyon ve motivasyon sağlayan verimli çalışma alanlarında, fikirlerini geliştirmek için çalışır.

devlet destekleri
danışmanlığı

Ulusal ve uluslararası Ar-Ge ve inovasyon destek programlarını sular seller gibi biliriz, bu bilgimizi sizinle paylaşırız ve proje çalışmalarını yaparız.

dikey
çağrılar

Dikey çağrılar sayesinde, sizin fikir geliştirdiğiniz alanda bilgi ve tecrübe sahibi uzman jüriler fikirlerinizi değerlendirir.

global
erişim

Fikrinizi dünyayla paylaşmanız için ulusal ve uluslararası yatırımcı ağlarıyla bağlantı kurmanızı sağlarız, iş hayatındaki geniş çevremizden sonuna kadar faydalanırsınız.

laboratuvar
desteği

İhtiyaç duyarsanız, anlaşmalı laboratuvar desteği sağlarız, sağlık alanındaki fikir ve projenizin sağlıklı bir şekilde büyümesini garanti altına alırız.

sektör
uzmanları

Bir start-up’ın sahip olabileceği en iyi çalışma ortamının yanı sıra sürekli gelişim felsefesi ve sektör uzmanlarının katılımıyla, incelikle düşünülmüş ve planlanmış eğitim programları da sunarız.

teknik ve hukuki
danışmanlık

Hayalleriniz gerçeğe dönerken ihtiyacınız olan teknik, finansal ve hukuki danışmanlık hizmetlerini veririz, sizi asla karanlıkta bırakmayız.

yaygınlık

Workinton Kuluçka Merkezi’nin 14 kapısı var. Hangisi size daha yakınsa o kapıdan içeri girebilirsiniz. Türkiye’nin en yaygın kuluçka merkezinde fikrinizi nerede değil, nasıl geliştireceğinize odaklanırsınız.