GRADUATED START-UPS

BOOK BOOK

Book Book offers its users to save the chapters of their favorite books on their digital library. It also allows users to access their notes at all times and re-read them.

HEYSTYLEIT

Heystyleit is a mobile application that gives personal styling advice.

BONOBO

Bonobo; virtual currency used for social purposes. It enables you to treat/buy your friends anything.

KAHVEGİBİKAHVE

Kahvegibikahve is a product for you to infuse your fresh and quality filter coffee easily.

OUTLIERS NOTEBOOK

Outliers Notebook, is a digital smart notebook that came with the rise of mobile applications. It enables users to delete notes and reuse them for any other purposes.

PULP

Pulp, is a social media platform that enables video sharing. It enables users to combine videos and offers healthy socializing service that no other social media platform managed to do.

SPECHY

Speechy helps gather an organization’s communication channels into one platform for easy management.

SUBCON

Subcon, is a technology that enables internet functions without the internet connection. With the help of developed devices and softwares, users of smartphones have access to internet functions such as texting, gaming, sharing documents, following and reading the news without the need of internet access.

VISAR

Visar is a virtual reality tool that enables individuals to code and design without going through the technical hardships of it.

LATTE

Latte, is a social media platform which helps individuals to understand the beauty standards based on statistical data.

BİSİGORTACI.COM

Sigorta yaptırmak isteyen kişiler ile lisanlı sigortacıları buluşturan sigorta pazar yeri girişimidir.

CATCHMAN

Catchman, alışveriş merkezlerindeki mağazaların ürünlerini tüketicilere yüksek indirimlerle sunan ve artırılmış gerçeklik özelliğiyle kullanıcıların AVM’lerde gezerken hediyeler kazanabildiği, oyunlaştırma temelli mobil uygulamadır.

COMPOCKET

Compocket, elektronik laboratuvarlarında kullanılan ölçüm cihazlarını bilgisayar tabanlı ve mobil uyumlu hâle getirerek, çok daha etkili bir ölçüm deneyimi sunmayı hedefleyen bir donanım-yazılım projesidir.

FULLE GİTSİN

Fulle Gitsin, akaryakıt istasyonlarında araçtan inmeden, indirimli olarak ödeme yapabileceğiniz mobil bir uygulamadır.

NAKİTEX

Müşteriler, hâlihazırda nakit ve kredi kartı bazlı çalışan KOBİ’leri, ATM gibi kullanarak para çekme, para yatırma işlemlerini yapabilecekleri platformdur.

YOBOT

Projemiz, 3 yaş üstü çocuklara montesorri prensipleri ile algoritma kurmayı, analitik düşünmeyi ve programlamayı öğreten yapay zekalı programlanabilir eğitim robotudur.

SMART FACTORY

IOT altyapısı ile fabrikalarda bulunan tüm üretim cihazlarınızın, takip ve analiz edilmesine olanak sağlayan Saas platformudur.

ZEEG ZAG

Kodlama bilmeyen kripto para yatırımcılarının, algoritmik alım satım kuralları geliştirebildiği ve isterse bu kuralları satarak gelir oluşturabildiği yatırım yönetim platformudur.

FOSEFİ

Fosefi, Televizyon, Video On Demand ve IpTv içeriklerinin (Dizi, Film, Belgesel, Çizgi Film, Reality TV Showları vb.) yayın hakları ticaretinin, online ve global olarak yapılmasına imkân sağlayan, B2B bir pazar yeridir.

RATONİK

Topraksız tarım için çok fonksiyonlu akıllı kontrol sistemidir. Bitki yetiştirme süreçlerinde, gelişmiş sensör ağını kullanarak gerçek zamanlı ölçüm yapabilen, verileri saklayabilen, çevre birimleriyle dış hava koşullarındaki değişime enerji ekonomisini gözetecek şekilde adapte olabilen, bitkinin kök bölgesindeki isteklerine gübre ve su tasarrufu yapacak şekilde karar verebilen, tesis iklimini, bitki besinini toplam yönetim kavramı çerçevesinde stratejik olarak yöneten, yazılım ve makinelerin bütünüdür.